Tehnician Service/ Electrician Intretinere

Instal Expert

Cerinte:

  • Experienta anterioara ca tehnician service sau electrician service instalatii;
  • Calificare in domeniul electric sau HVAC/ frigotehnie;
  • Disponibilitate de a isi insusi cunostinte tehnice noi;
  • Permis de conducere cat. B.

 Domeniul de lucru:

  • Service si intretinere periodica pentru echipamentele din magazinele mari;
  • Executie lucrari in magazinele mari;

Zona de lucru:

  • Orasul de resedinta, dar si deplasari pana la 6 nopti intr-o luna;

Responsabilitati:

  • Remedierea defectiunilor la sediul clientului (doar persoane juridice);
  • Lucrari de intretinere periodica/ revizii;
  • Intocmirea documentatiei aferente lucrarilor executate;
  • Propunerea de solutii tehnice;
  • Gestionarea pieselor de schimb folosite;
  • Gestionarea echipamentelor aflate in intretinere.

Se ofera:

  • Pachet salarial atractiv in concordanta cu experienta si nivelul de calificare;
  • Program de lucru flexibil;
  • Acces la cele mai noi cunostinte din domeniu;
  • Cursuri de perfectionare.

Descrierea companiei

Instal Expert SRL proiecteaza si executa lucrari de instalatii termice si sanitare, retele si instalatii electrice, sisteme de distributie si instalatii de utilizare a gazelor naturale, montaj si service pentru echipamente si instalatii frigorifice, de incalzire, aer conditionat si ventilatie. Asiguram asistenta tehnica de specialitate, service si mentenanta pentru instalatiile de incalzire, aer conditionat, ventilatie, climatizare, echipamentele frigorifice, echipamente fast-food, avand puncte de lucru/echipe de interventie in Cluj–Napoca, Oradea, Timisoara, Lugoj, Craiova, Bucuresti, Brasov, Ramnicu- Valcea, Bacau, Iasi si Constanta, compania fiind in continua ascensiune.

To apply for this job email your details to hr@instal-expert.ro

This entry was posted in . Bookmark the permalink.