Tehnician Service Centrale Termice

Instal Expert

Cerinte:

– Experienta in service centrale termice SAU studii tehnice in mecanica/ echipamente termice/ electronica/ automatizari/ instalatii;
– Persoana organizata si orientata spre rezolvarea problemelor;
– Disponibilitate la un program flexibil;
– Avantaj autorizatie ISCIR;
– Permis de conducere categ. B.

Descrierea jobului:

– Activitati de service, de punere in functiunesi si verificari tehnice periodice a centralelor termice;
– Participarea la cursuri de specialitate;
– Participarea la examene de autorizare;
– Promovarea produselor si serviciilor firmei catre toti clientii.

Se ofera:

– Pachet salarial atractiv (salariu fix + sistem de bonusuri) in concordanta cu experienta si nivelul de calificare;
– Program de lucru flexibil;
– Telefon si masina de serviciu;
– Mediu de munca dinamic si posibilitati de avansare in cariera.

To apply for this job email your details to hr@instal-expert.ro

This entry was posted in . Bookmark the permalink.