Electrician in Constructii

Instal Expert

Cautam colegi Electricieni in Cluj-Napoca.

Electricianul in Constructii trebuie sa detina o experienta de minimun 5 ani in domeniul constructiilor. Activitatea necesita disponibilitate pentru delegatii si deplasari in tara. Suntem in cautarea unor persoane energice, comunicative si deschise sa invete lucruri noi. Seriozitatea, disciplina si corectitudinea in munca trebuie sa faca parte din activitatea zilnica a noilor colegi. Studiile liceale sau scoala profesionala sa fie finalizate in domeniul electric.

Cerinte:

– experienta in domeniul electric;
– disponibilitate la deplasari in tara;
– punctual, atent la detalii si obisnuit cu lucrul in echipa;

Descrierea jobului:
– executia de instalatii electrice interioare si bransamente;
– montaj prize, montaj intrerupatoare, montaj circuite separate etc;

Oferim:
– salariu competitiv care va fi negociat fata in fata;
– cazare pentru persoanele din alte judete;
– seriozitate;

Despre noi:

Instal Expert SRL proiecteaza si executa lucrari de instalatii termice si sanitare, retele si instalatii electrice, sisteme de distributie si instalatii de utilizare a gazelor naturale, montaj si service pentru echipamente si instalatii frigorifice, de incalzire, aer conditionat si ventilatie. Asiguram asistenta tehnica de specialitate, service si mentenanta pentru instalatiile de incalzire, aer conditionat, ventilatie, climatizare, echipamente frigorifice, echipamente fast-food, avand echipe de interventie in Cluj–Napoca, Oradea, Timisoara, Lugoj, Deva, Craiova, Bucuresti, Brasov, Ramnicu- Valcea, Bacau, Iasi si Constanta.

To apply for this job email your details to hr@instal-expert.ro

This entry was posted in . Bookmark the permalink.