Back Office Assistant

electrician mentenanta

Instal Expert SRL

Suntem in cautarea unui coleg (f/b) care sa ne ajute sa oferim clientilor o experienta de calitate in colaborarea cu noi, Instal Expert SRL.

Noul coleg (f/b) trebuie sa fie serios, organizat, cu bune abilitati de comunicare si relationare cu echipele din teren, precum si cu foarte bune abilitati de utilizare a calculatorului.

Ne dorim sa ai:

  • Bune abilitati de organizare, comunicare si negociere;
  • Capacitati de: planificare, sinteza si decizie;
  • Absolvent studii medii tehnice/ economice, studiile superioare reprezinta avantaj;
  • Cunostinte foarte bune de MS Office si utilizare generala a calculatorului;
  • Limba engleza – nivel mediu;

Responsabilitatile postului:

  • Preluarea sesizarilor de la clienti, inregistrarea in sistem si programarea interventiilor in functie de timpii de rezolvare;
  • Contactarea tehnicienilor si transmiterea sesizarilor;
  • Suport administrativ pentru echipele din teren (achizitie piese/ alte solicitari din parte tehnicienilor);
  • Introducerea documentelor in sistemele interne;
  • Introducerea facturilor in sistemele informatice primite;
  • Verificarea facturilor;

Oferim:

  • Contrat de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu fix;
  • Program de munca de L – V, 8 – 17;

To apply for this job email your details to hr@instal-expert.ro

This entry was posted in . Bookmark the permalink.