Operator Depozit

Posted on

Cerinte:

• Studii medii;

• Capacitate de planificare, organizare si prioritizare a activitatii;

• Bune abilitati de utilizare a pachetului MS Office – obligatoriu;

• Persoana dinamica, flexibila si comunicativa -esentiale;

• Permis de conducere categoria B – obligatoriu;

• Disponibilitate de a invata programul intern de lucru – scanare.

  Responsabilitati:

• Colectarea produselor de pe rafturi si ambalarea acestora pentru a putea fi expediate;

• Verificarea coletelor cu marfa conform listei de expdiere;

• Expedierea coletelor spre punctele de lucru;

• Responsabil de organizarea depozitului;

• Scanarea produselor si introducerea lor in sistemul informatic utilizat de companie;

• Preluarea si depozitarea corespunzatoare a marfurilor receptionate;

• Controlul calitativ a marfurilor receptionate;

• Mentinerea unei bune comunicari cu departamentul de aprovizionare;

• Participarea la inventarele periodice.

Beneficii:

• Posibilitate de dezvoltare profesionala;

• Mediu de lucru tanar.

To apply for this job email your details to hr@instal-expert.ro