Operator Depozit

Posted on

Cerinte:
• Studii medii;
• Capacitate de planificare, organizare si prioritizare a activitatii;
• Bune abilitati de utilizare a pachetului MS Office – obligatoriu;
• Persoana dinamica, flexibila si comunicativa -esentiale;
• Permis de conducere categoria B – obligatoriu;
• Disponibilitate de a invata programul intern de lucru – scanare.

Responsabilitati:
• Colectarea produselor de pe rafturi si ambalarea acestora pentru a putea fi expediate;
• Verificarea coletelor cu marfa conform listei de expdiere;
• Expedierea coletelor spre punctele de lucru;
• Responsabil de organizarea depozitului;
• Scanarea produselor si introducerea lor in sistemul informatic utilizat de companie;
• Preluarea si depozitarea corespunzatoare a marfurilor receptionate;
• Controlul calitativ a marfurilor receptionate;
• Mentinerea unei bune comunicari cu departamentul de aprovizionare;
• Participarea la inventarele periodice.

Beneficii:
• Posibilitate de dezvoltare profesionala;
• Mediu de lucru tanar.

To apply for this job email your details to hr@instal-expert.ro

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook