Inginer Proiectant Instalatii Gaze Naturale

Posted on

Candidatul ideal

  •  Persoana cu o gandire analitica, atenta la detalii;
  •  Persoana motivata, orientata spre rezultate;
  •  Capacitate de a lucra in echipa si in conditii de stres;
  •  Capacitate de planificare, organizare si comunicare.

Descrierea jobului

CERINTE:

  •  Experienta in activitatea de proiectare sisteme de distributie gaze: minim 2 ani;
  •  Absolvent Facultatea de Instalatii pentru Constructii sau profil conex activităţilor tehnice în domeniul gazelor naturale;
  •  Cunostinte solide in a utiliza AUTOCAD si a pachetului MS Office;
  •  Autorizatie PGIU si PGD;
  •  Permis de conducere categoria B.

RESPONSABILITATI:

  •  Proiectarea sistemelor de distributie gaze (conducte, bransamente si instalatii de utilizare);
  •  Intocmirea documentatiilor tehnice de proiectare;
  •  Respectarea termenelor contractuale prevazute.

SE OFERA:

  •  Posibilitate de dezvoltare profesionala;
  •  Mediu de lucru tanar.

To apply for this job email your details to hr@instal-expert.ro

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook